زیورآلات ورساچه | فروش عمده بدلیجات و زیروآلات - زیوران

زیورآلات ، بدلیجات ، نقره ، استیل ، تیتانیوم ، ساعت مارکدار - فروش عمده | فروش

زیورآلات ورساچه | فروش عمده بدلیجات و زیروآلات - زیوران

زیورآلات ورساچه


   ورساچه یکی از برجسته ترین خانه های مد جهان و معروف ترین تولید کننده جواهرات است که در مراکز تجاری مختلف انواع لباسهای لوکس، ساعتهای مچی، جواهرات ورساچه ، زیور آلات ورساچه و لوازم آرایش خود را عرضه می کند. در گذشته خط تولید این شرکت تنها به شهر میلان محدود بود اما با گذشت زمان گسترش پیدا کرد و اکنون در اکثر شهر های معروف شعبه دارد.

                                       
   جواهرات ورساچه و زیورآلات ورساچه انواع بسیار مختلف و متنوعی دارد. مدل های جواهرات ورساچه از مدل ها و سبک های بسیار مدرن و خلاقانه تا مدل های کلاسیک زنانه را شامل می شود، برای مثال انگشترهای ورساچه جذابیت فوق العاده ای در تنوع و شکل دارند که ترکیب آنها با جواهرات و سنگهای گرانبها و با رنگ های مختلف بسیار چشم گیر است.
اخیراً ورساچه ترکیب فوق العاده ای از جواهرات سنتی و مدرن خود را عرضه کرده است که در آن به خوبی سیر تکاملی تغییر مدل ها را در جواهرات ورساچه نشان می دهد.
این شرکت دائما در حال تغییر جواهرات و ساعتهای خود است و تجربه طولانی مدت ورساچه در ساخت کلکسوینهای مختلف، جواهرات ورساچه و زیور آلات ورساچه و ساعت های ورساچه را منحصر به فرد کرده است. کلید یونانی (طرح ورساچه) و لوگوی مدوسا (تصویر برند ورساچه) نمایان گر دقت طرح های این شرکت است که محصولات ورساچه را از دیگر شرکت ها متمایز می کند. توجه به جزئیات و تعهد برای عرضه کردن بهترین کیفیت در تمام زیورآلات و جواهرات ورساچه دیده می شود.
گروه پخش زیوران وارد کننده مستقیم انواع زیورآلات مارکدار، انواع زیورآلات و جواهرات ورساچه را زیر قیمت بازار تهران به فروش می رساند انواع زیور آلات ورساچه شامل:
انگشتر ورساچه
حلقه ست ورساچه
النگو ورساچه
دستبند ورساچه
دستبند مردانه ورساچه
گردنبند مردانه ورساچه

 

تمامی حقوق این سایت برای گروه زیوران محفوظ میباشد
Copyright Zivaran.com © 2015