بدلیجات هندی | فروش عمده بدلیجات و زیروآلات - زیوران

زیورآلات ، بدلیجات ، نقره ، استیل ، تیتانیوم ، ساعت مارکدار - فروش عمده | فروش

بدلیجات هندی | فروش عمده بدلیجات و زیروآلات - زیوران

 
هند کشوری است که در ساخت زیورالات مختلف سابقه طولانی دارد. امروزه به دلیل تغییر روند بازار و استقبال از بدلیجات،  بدلیجات هندی نیز وارد بازار شده اند که به دلیل طراحی زیبا یکی از بهترین انواع بدلیجات هستند . بدلیجات هندی مختلف مانند گردنبند هندی، گوشواره هندی، دستبند بدلی هندی، پابند بدلی هندی یکی از پرفروش ترین ها در بازار بدلیجات هستند.
 
                               
در گذشته بدلیجات جایگزینی برای جواهرات بودند اما امروزه ساخت بدلیجات به یک هنر تبدیل شده است، خصوصا بدلیجات هندی که با درخشش  زیاد قابلیت جلب تمام توجهات را دارند. شما می توانید با استفاده از بدلیجات هندی ظاهر لباس خود را زیباتر و اراسته تر کنید. برخی افراد به دلیل زیبایی زیاد بدلیجات، ابتدا سرویس بدلی یا گردنبند بدلی می خرند سپس لباسی متناسب با آن تهیه می کنند!
بدلیجات هندی تنوع زیادی مانند بدلیجات هندی قدیمی، بدلیجات هندی مدرن و ترکیبی از این دو مدل را دارند که هر کدام از این بدلیجات از مواد بسیار متفاوتی ساخته می شوند.
بدلیجات هندی امروزه اکثراً تحت تاثیر مدل های جواهرات دوران گورکانیان  است که زمانی تا دو سوم شبه قاره هند را تحت کنترل داشت. در زمان گورکانیان جواهرات زنان بسیار ظریف و پر نقش و نگار شد و از سر تا پای زنان را می پوشاند. هنوز هم می توان بدلیجات هندی ای را یافت که برای تزیین موی سر، گردن، دست و پا تولید می شوند و بسیار پر نقش و نگارند، مانند دستبندهایی که از بالا تا پایین دست را می پوشاند یا گوشواره های که تا شانه می رسد که در گذشته نمایانگر ثروت بودند.
بدلیجات هندی زرد رنگ اند اما در بعضی انواع آن از سنگ های رنگی نیز استفاده می شود که هر کدام در فرهنگ هند معنی خاصی دارند مثلا قرمز رنگ پاکی، باروری و ازدواج است به همین دلیل لباس عروس هندی قرمز رنگ است. رنگ سبز نیز نشانه زندگی و شادی، رنگ زرد نشانه دانش و سواد و رنگ آبی نشانه عمق شخصیتی و استواری ذهن است.
بدلیجات هندی را به صورت عمده چرا باید از گروه پخش زیوران تهیه کنید؟
بدلیجات هندی ما قیمت مناسب دارند چون واردات مستقیم بدلیجات هندی به قیمت کارخانه نزدیک است. گروه پخش زیوران یکی از واردکنندگان مستقیم بدلیجات هندی است و از این رو به دلیل نبود واسطه ، قیمتی نزدیک به قیمت کارخانه دارد و از مراکز فروش بدلیجات هندی دیگر ارزن تر است.
بدلیجات هندی با کیفیت. یکی از دلایل شهرت ما اجناس با کیفیت است که قیمتی مناسب و ظاهری زیبا دارد. تمام بدلیجات ما کنترل شده و دارای کیفیت زیادی هستند. ما به شما بدلیجات هندی عمده با کیفیتی را پیشنهاد می کنیم که علاقمندان زیادی داشته و پرفروش است.
بدلیجات هندی متنوع با انتخاب های بیبشتر در خرید عمده . هر خانمی می تواند بدلیجات هندی مورد نظرش را در سایت یا وبلاگ ما بیابد. زیوران بدلیجات هندی بسیار زیادی مانند دستبند، گردنبند، پابند، حلقه و ... را به شما عرضه می کند که برای سلیقه های مختلف است.
بدلیجات هندی متنوع با تجربه خرید راحت و آسان. شما می توانید هم بدلیجات عمده هندی را به صورت اینترنتی و هم با حضور در فروشگاه بخرید.
بدلیجات هندی با ارسال بسیار سریع. در صورت خرید اینترنتی بدلیجات هندی عمده اگر در تهران هستید به روز و اگر در شهرستان هستید تا 72 ساعت سفارش به شما تحویل داده می شود.
 
بدلیجات هندی مورد نظرتان را با قیمت مناسب و ارزان از فروشگاه بدلیجات هندی گروه پخش زیوران تهیه نمایید.
بدلیجات هندی متنوع را در سایت ما ببینید.


 
تمامی حقوق این سایت برای گروه زیوران محفوظ میباشد
Copyright Zivaran.com © 2015