بدلیجات برنجی فروش عمده | فروش عمده بدلیجات و زیروآلات - زیوران

زیورآلات ، بدلیجات ، نقره ، استیل ، تیتانیوم ، ساعت مارکدار - فروش عمده | فروش

بدلیجات برنجی فروش عمده | فروش عمده بدلیجات و زیروآلات - زیوران

بدلیجات برنجی

امروزه گرایش خانمها به زیورآلات غیر از طلا نسبت به گذشته بسیار افزایش یافته است. البته این گرایش خانمها به بدلیجات به دلایل متعددی از جمله هزینه های کمتر و امکان استفاده از انتخاب های متنوع به وجود آمده است. خانمها همواره به دنبال بدلیجاتی هستند که طرح و نشانی شبیه طلا داشته باشد از این رو، بدلیجات برنجی به دلیل شباهت زیاد به طلای زرد با اقبال عمومی مواجه شده است، به همین دلیل بدلیجات برنجی جزء بدلیجات خوش فروش محسوب می شود.

بدلیجات برنجی از بدلیجات استیل ماندگاری رنگ کمتری دارد، اما به علت آبکاری عالی ای که بدلیجات برنجی دارد، تا مدتها می توان با خیال راحت نسبت به ثبات رنگ آن،  از انواع متنوعی از بدلیجات برنجی استفاده کرد.

بدلجیات برنجی از آلیاژ مس و فلز روی ساخته شده است و نسبت این دو آلیاژ ممکن است در بدلیجات برنجی مختلف متفاوت باشد. بدلیجات برنجی اگر در معرض آب قرار بگیرد کدر می شود و درخشندگی بدلیجات برنجی کاهش می یابد. به همین دلیل در استفاده از بدلیجات برنجی باید دقت و مراقبت های لازم صورت گیرد و با عطر و ادکلن و آب کمترین تماس را داشته باشد.

آلیاژ برنج یکی از آلیاژهای مورد تایید طب سنتی است که در کتری، سماور و قاشق و چنگال و سایر وسایل منزل نیز به کار می رود.

بدلیجات برنجی را به روش های مختلفی می توان تمیز کرد. با آب و صابون می توان گرد و خاک بدلیجات برنجی را تمیز کرد و یا از شوینده های طبیعی مانند سرکه و آب برای برطرف کردن لک بدلیجات برنجی استفاده کرد. البته هنگام تمیز کردن بدلیجات برنجی باید این مطلب را در نظر گرفت که تماس بدلیجات برنجی به مدت طولانی با این شوینده ها منجر به ایجاد واکنش شیمیایی و در نهایت باعث کدر شدن و تغییر رنگ بدلیجات برنجی میگردد.

بدلیجات برنجی معمولا بدون نگین ساخته می شود، اما روی بدلیجات برنجی را معمولا تراش ریز و درشتی می زنند که باعث می شود بدلیجات برنجی براق به نظر برسد. استفاده از تراش های مختلف در بدلیجات برنجی باعث می شود که پرنگین به نظر رسیده و بیشتر شبیه طلا زرد شود.

فروش عمده بدلیجات برنجی یکی از هزاران محصولی است که گروه زیوران انجام می دهد. گروه زیوران وارد کننده مستقیم و دست اول انواع بدلیجات برنجی می باشد. گروه زیوران بدلیجات برنجی خود را با قیمتی مناسب و کیفیتی بی نظیر به فروش می رساند. فروش عمده بدلیجات برنجی گروه زیوران در انواع متنوعی منجمله:

فروش بدلیجات برنجی نیمست

فروش بدلیجات برنجی سرویس

فروش بدلیجات برنجی دستبند النگویی

فروش بدلیجات برنجی آویز گردنبند و

بدلیجات برنجی متنوع دیگر انجام می گردد.

خرید بدلیجات برنجی متنوع زیوران را از طریق سایت ما و شبکه های اجتماعی میسر می باشد:

www.zivaran.com

www.zivaran.ir

راههاي ارتباطي با ما

كانال تلگرام: telegram.me/zivaran11

اینستاگرام : zivaran11

تماس: ٠٢١٤٤٠٥١٦٢٠ -٠٩١٢٨٩٥٥٣٤٥

‏telegram.me/zivaran

آدرس دفتر پخش : تهران، اتوبان ستاري، ابتداي بلوارفردوس شرق، پلاك٤٣٨(ساختمان پارسا)، واحد١٢

كلمات كليدي: بدلیجات برنجی ، مدل بدلیجات برنجی ، فروش بدلیجات برنجی ، خرید بدلیجات برنجی ، بدلیجات عمده برنجی ، فروش عمده بدلیجات برنجی ، بدلیجات برنجی فروش عمده ، خرید عمده بدلیجات برنجی ، بدلیجات برنجی خرید عمده ، عمده فروشی بدلیجات برنجی ، عمده بدلیجات برنجی ، بدلیجات برنجی فروش عمده

بدلیجات برنجی

تمامی حقوق این سایت برای گروه زیوران محفوظ میباشد
Copyright Zivaran.com © 2015