بدلیجات | محصولات | فروش عمده بدلیجات و زیروآلات - زیوران

زیورآلات ، بدلیجات ، نقره ، استیل ، تیتانیوم ، ساعت مارکدار - فروش عمده | فروش

بدلیجات | محصولات | فروش عمده بدلیجات و زیروآلات - زیوران

فروش عمده بدلیجات چشم نظر ( بدلیجات چشم زخم) با مدلهای متنوع توسط زیوران

علامت چشم نظر و یا علامت چشم زخم یکی از علامت های سمبلیک قوی در فرهنگهای مختلف است که این علامت چشم زخم را بارها در زیورآلات مشاهده کرده اید و یا علامت چشم نظر را به عنوان یک المان تزیینی و دکوری دیده اید. فلسفه ی استفاده ازعلامت چشم زخم در فرهنگ های مختلف اندکی متفاوت ، اما در کل مفهوم علامت چشم نظر نزدیک به هم است.

چشم نظر علامتی است که قدمت آن به تمدن سه هزار ساله یونان باستان می رسد. از طرفی باور به علامت چشم زخم در میان کشورها و مذاهب مختلفی وجود دارد. حتی در دین اسلام در احادیث و آیه های قرآن نیز به نیروی مخرب چشم بد اشاره شده است. چشم زخم حتی در میان هندی ها هم نیز شناخته شده و در دعاهای هندو آورده شده که چشم قویترین نقطه در بدن است که می توان انرژی فرد را به بیرون براند.

چشم نظر به معنای ساده نگاهی است که اگر به شخصی این نگاه برسد موجب زیان و ضرر یا یک جور بد شانسی برای او می شود. نگاهی یا از روی حسادت و یا حتی از روی دوست داشتن کسی ممکن است باعث ایجاد چشم زخم شود. بنابراین ترس از چشم بد مفهوم پیدا می کند و در ایران نیز مردم با دود کردن اسپند، گذاشتن صدقه و یا همراه داشتن علامت چشم نظر نیروی ساطع شده ی  منفی را خنثی می کنند و مانع آسیب رسیدن به فرد می شوند.

استفاده ار علامت چشم نظر در بین مردم طرفداران بسیاری دارد که آن هم به دلیل ذهنیت و باوری است که به روی اثر علامت چشم نظر دارند. از این رو بدلیجات چشم نظر نیز در طیف وسیعی از خانمها طرفدار دارد.

بدلیجات چشم نظر یا بدلیجات چشم زخم از جمله بدلیجات عمده پرفروش در گروه زیوران عرضه کننده انواع بدلیجات عمده استیل و زیورآلات عمده می باشد.  سنگ چشم نظر و یا علامت چشم زخم ی که در بدلیجات چشم نظر زیوران به کار می رود، ظاهری شبیه همان سنگ چشم نظر معروف دارد که برای اکثریت مردم شناخته شده بوده و هست. بدلیجات چشم نظر سنگی با ترکیب رنگ آبی، سفید و مشکی دارد. رنگ آبی در سنگ بدلیجات چشم نظر دور تا دور این سنگ چشم زخم قرار گرفته و بعد از این رنگ آبی، سنگ بدلیجات چشم زخم با رنگ سفید احاطه شده و در نهایت وسط سنگ سفید از رنگ مشکی استفاده شده است. این نوع چیدمان و ترکیب رنگ در سنگ بدلیجات چشم نظر ظاهر آن را کاملا به چشم شبیه کرده است.

بدلیجات چشم نظر معمولا با سنگهای ذیل ساخته می شود تا اثر آن در دفع چشم زخم افزایش یابد:

بدلیجات چشم نظر با سنگ فیروزه

بدلیجات چشم نظر با سنگ عقیق

بدلیجات چشم نظر با سنگ عقیق با سنگ آکوامارین

علی رغم باور عموم مردم بر  استفاده از چشم نظر برای دفع اثر بد چشم کردن، اما مردم حاضر به استفاده از این سنگهای چشم نظر در هر شکل و شمایلی نیستند و  علاقمند هستند که بدلیجاتی  با طراحی کاملا به روز و خاص که سنگ چشم نظر را هم در خود جای داده استفاده کنند که گروه زیوران این امکان را برای شما دوستان فراهم کرده است.

بدلیجات چشم زخم گروه زیوران بسیار متنوع بوده تا طیف وسیعی از سلایق را پوشش دهد، چرا که گروه زیوران به خواسته ی همراهان خود بسیار اهمیت داده و به دنبال جلب رضایت مشتریان خود می باشد. بدلیجات چشم نظر گروه زیوران شامل انواع متنوع ذیل بوده و روز به روز نیز بر تعداد مدلهای موجوده بدلیجات چشم زخم افزوده می شود:

بدلیجات چشم زخم پابند چشم نظر استیل، دو لاین و تک لاین

بدلیجات چشم نظر آویز ساعت چشم نظر

بدلیجات چشم نظر نیم ست چشم نظر

بدلیجات چشم زخم آویز گردنبند چشم نظر

بدلیجات چشم نظر دستبند چشم نظر زنجیری و دستبند چشم نظر النگویی

خرید بدلیجات چشم نظر متنوع زیوران را از طریق سایت ما و شبکه های اجتماعی میسر می باشد:

www.zivaran.com

www.zivaran.ir

راههاي ارتباطي با ما

كانال تلگرام: telegram.me/zivaran11

اینستاگرام : zivaran11

تماس: ٠٢١٤٤٠٥١٦٢٠ -٠٩١٢٨٩٥٥٣٤٥

‏telegram.me/zivaran

آدرس دفتر پخش : تهران، اتوبان ستاري، ابتداي بلوارفردوس شرق، پلاك٤٣٨(ساختمان پارسا)، واحد١٢

 

کلمات کلیدی: بدلیجات چشم نظر ، بدلیجات چشم زخم ، فروش بدلیجات چشم نظر ، فروش بدلیجات چشم زخم ، بدلیجات عمده چشم نظر ، بدلیجات عمده چشم زخم ، عمده بدلیجات چشم نظر ، عمده بدلیجات چشم زخم ، خرید بدلیجات چشم زخم ، خرید بدلیجات چشم نظر ، خرید عمده بدلیجات چشم نظر ، خرید عمده بدلیجات چشم زخم ، فروش عمده بدلیجات چشم نظر ، خرید عمده بدلیجات چشم زخم

 بدلیجات چشم زخم

 

 

تمامی حقوق این سایت برای گروه زیوران محفوظ میباشد
Copyright Zivaran.com © 2015