زنجیر نقره | فروش عمده بدلیجات و زیروآلات - زیوران

زیورآلات ، بدلیجات ، نقره ، استیل ، تیتانیوم ، ساعت مارکدار - فروش عمده | فروش

زنجیر نقره | فروش عمده بدلیجات و زیروآلات - زیوران

زنجیر نقره

زنجیر نقره یکی از آیتم هایی است که هم می توانید هم در روز و هم در شب استفاده کنید، بدون اینکه احساس کنید ظاهرتان تکراری و یا قدیمی شده باشد. زنجیر نقره با هر لباسی هماهنگ و مناسب به نظر می رسد. چه تیپتان معمولی باشد چه تیپی خاص داشته باشید، زیورآلاتتان را باید مناسب تیپتان انتخاب کنید. زنجیر نقره مردانه یکی از مهمترین آیتم هایی است که هر مرد برای شیک تر و بهتر دیده شدن ظاهرش، می تواند از آن استفاده کند.

همچنین بسته به اندازه زنجیر نقره، زنجیر نقره را می توان برای خانم ها و برای آقایون استفاده شود. برای مثال یک زنجیر نقره 40 سانتی یک سایز مناسب هم برای آقایون و هم برای خانم هاست.

زنجیر نقره مارینا، ماری، فیگارو انواع زنجیر نقره است که هم برای خانم ها و هم برای آقایون طراحی شده است و این بدین معنی است که اندازه طول زنجیر و استفاده یا عدم استفاده از پلاک و نوع پلاک در زنانه و مردانه نشان دادن گردنبند موثر است.

هرچند این روزها دختران تابع مد معمولا از زیورآلات مردانه استفاده می کنند، در نتیجه دیدن خانم ها در حال خریدن زنجیر نقره بیش از حد بزرگ تعجب برانگیز نخواهد بود.

از زنجیر نقره حتی در آویزهای مذهبی نیز استفاده می شود، مثلا کگشیش ها از زنجیر نقره همراه با مهره در زمان برپایی مراسم های مذهبی همراه با یک صلیب استفاده می کنند.

نقره با عیار 925 بر روی هر رنگ پوستی بسیار درخشان است مخصوصا اگر با یم پلاک قلب درخشان یا یک الماس درخشان پوشیده شود. ولی زنجیر نقره با عیارهای پایین تر، درست است که قیمت کمتری دارد ولی بعد از استفاده ، یک سایه سبز رنگ روی گردنتان می اندازد که واقعا ارزش ارزانی عیار پایین تر را ندارد.

اگر شما هم جز آن دسته اغز افرادی هستید که زنجیر نقره همراه با یک پلاک یا آویز جز زیورآلاتی است که هر روز استفاده می کنید، حتما از کیفیت گردنبند نقره خود مطمئن شوید. مطمئنا کیفیت بالی زنجیر نقره، خرید آن را مقرون به صرفه خواهد کرد.

برای خرید و انتخاب گردنبند نقره خوب مناسب برای خود و یا عزیزانتانف نیاز به صرف وقت و هزینه زیاد نیست. می توانید از پخش زیوران زنجیر نقرهنازک یا زنجیر نقره پهن و یا هر زنجیر نقره ای که برایتان مناسب است، انتخاب کنید.

برای این کار بهتر است حتما از گالری زنجیر نقره پخش زیوران دیدن کنید.

 

        زنجیر نقره

تمامی حقوق این سایت برای گروه زیوران محفوظ میباشد
Copyright Zivaran.com © 2015