حلقه ست | فروش عمده بدلیجات و زیروآلات - زیوران

زیورآلات ، بدلیجات ، نقره ، استیل ، تیتانیوم ، ساعت مارکدار - فروش عمده | فروش

حلقه ست | فروش عمده بدلیجات و زیروآلات - زیوران

حلقه ست

 

 

 

  خرید حلقه ست ازدواج یکی از مهمترین کارهای قبل از ازدواج است، نه تنها به دلیل اینکه حلقه ست شما سمبل عشق شماست، بلکه حلقه ست را برای باقی عمر در دست خواهید داشت.  بنابراین خرید حلقه ست زیبا که دوستش داشته باشید بسیار مهم است. اولین اقدام پیش از خرید حلقه ست توافق با همسرتان راجع به جنس حلقه ، شکل حلقه و اینکه الماس و برلیان داشته باشد یا خیر است.

حلقه ست  و سلیقه همسر شما:

   اگر همسرتان می خواهد حلقه ازدواج خود را در کنار حلقه ی نامزدی استفاده کند باید حلقه ست گرد و یا حلقه ست ای که همخوانی بیشتری با حلقه ی نامزدی همسرتان دارد برای او بخرید. حلقه ست گرد به خوبی در کنار انگشترهای الماس و انگشتر الماس نامزدی قرار گرفته و ظاهر متناسبی با آنها خواهد داشت. عرف این است که حلقه ست خود را از جنس و با مدل یکسان با حلقه نامزدی انتخاب کنید. حلقه ست گرد در اندازه های متفاوت و در مدل های متوعی توسط گروه پاشاپخش ارائه می شود و شما هر کدام را که بخواهید می توانید به راحتی خریداری کنید.

حلقه ست ازدواج و راحتی آنها:

   حلقه ست خود را باید با شیوه زندگی خود هماهنگ انتخاب کنید به عنوان مثال اگر سبک زندگی شما و همسرتان بسیار پر جنب و جوش است و یا شغلی دارید که با دست انجام می شود، بهتر است حلقه ست خود را طوری انتخاب کنید که مقاوم و محکم باشد و ضد خش باشد. اگر یکی از شماها بخواهد حلقه ست خود را عوض کند و یا اگر آن را گم کرده باشد و قصد خرید حلقه ست جدید داشته باشید با تهیه حلقه ست ساده و با حکاکی نام خود بر روی آن حلقه ست های ویژه و خاصی خواهید داشت.

حلقه ست و جنس فلز آن:

   حلقه ست می تواند طلا سفید، حلقه ست نقره و یا حلقه ست طلا زرد باشد. حلقه ست طلا چه طلای زرد باشد چه طلای سفید، معمول ترین و معروفترین گزینه انتخاب حلقه ست عیار 18 است که درساخت آن 75 درصد طلا و 25 درصد فلزات دیگر استفاده شده است. فلز پلاتینیوم نیز فلز بسیار مناسب و خوبی برای ساخت حلقه ست است زیرا هم استحکام خوبی دارد و هم سفیدی آن زیبا و ماندگار است.

مدل حلقه ست:

   به یاد داشته باشید که باید بقیه عمر خود حلقه ست تان را دست کنید، پس مدل و شکل آن بسیار مهم است و باید توجه ویژه ای در انتخاب آن داشته باشید و مدل حلقه ستی را بخرید که تا سالهای متمادی جلوه و زیبایی خود را حفظ کند.

حلقه ست و طراحی ست:

   با اینکه مدل ها و طرح های زیادی از حلقه ست در بازار موجود است اما می توانید در صورت تمایل با بررسی انواع مدل های موجود، حلقه ست منحصر به فرد خود را طراحی کنید و آنرا سفارش دهید.

حلقه ست و الماس روی آن:

   از قدیم گفته اند که بزرگی الماس حلقه ازدواج میزان علاقه ی شما به همسرتان را نشان می دهد. حلقه ست می تواند به جای الماس نگینی با طرح الماس باشد تا باعث جذاب تر و زیباتر دیده شدن آن حلقه ست شود. در خرید حلقه ست با الماس در نظر گرفتن کیفیت الماسی که به کاربرده شده، خیلی مهم است.

حلقه ست و حک بروی آن :

   حلقه ست منحصر به فرد خود را می توانید با حکاکی اسم همسر خود یا تاریخ ازدواج تان و یا جمله هایی مثل دوستت دارم یا با هم تا ابد روی حلقه ست خود سفارش دهید.
گروه پاشاپخش علاوه ارائه انواع حلقه ست استیل و حلقه ست نقره، حکاکی دلخواه شما را با هزینه ای اندک بروی حلقه ست های خریداری شده توسط مشتریان انجام می دهد.

 

 

 

تمامی حقوق این سایت برای گروه زیوران محفوظ میباشد
Copyright Zivaran.com © 2015