گردنبند آویز ، گردنبند الماس ، گردنبند سنگهای رنگارنگ | فروش عمده بدلیجات و زیروآلات - زیوران

زیورآلات ، بدلیجات ، نقره ، استیل ، تیتانیوم ، ساعت مارکدار - فروش عمده | فروش

گردنبند آویز ، گردنبند الماس ، گردنبند سنگهای رنگارنگ | فروش عمده بدلیجات و زیروآلات - زیوران

گردنبند آویز ، گردنبند الماس ، گردنبند سنگهای رنگارنگ

گردنبند

در اینجا توضیح مختصری در مورد چگونگی انتخاب گردنبند به شما می گوییم تا گردنبند مناسب خود را بیابید. گردنبندهایی مثل گردنبند رشته ای مروارید، گردنبند آویز، گردنبند الماس، گردنبند سنگهای رنگارنگ جواهر. در پخش زیوران انواع گردنبند و هر زیورآلات مربوط به گردن اعم از گردنبند استیل، گردنبند نقره، گردنبند مروارید و انواع پلاک به شما مغازه داران عزیز ارائه می شود.

آویز و پلاک گردنبند :

آویز گردنبند یکی از محبوبترین انواع زیورالات در بین افراد است و اغلب آویز گردنبند و زنجیر گردنبند به صورت جداگانه فروخته می شود.

در پخش زیوران همیشه می توانید انواع آویز گردنبند را بیابید. آویز گردنبند در هر جنس و شکل، از آویز گردنبند با نگین درشت و یا آویز گردنبند کلاسیک گرفته تا آویز گردنبند قلبی پر از نگین های رنگارنگ.

گردنبند مروارید :

مروارید در گستره ای از اندازه، شکل، بلندی، رنگ و قیمت عرضه می شود. در نتیجه می توانید گردنبد مروارید مناسب تیپ و استایل خود را بیابید. گردنبند مروارید با هر بلندی موجود است از گردنبند مروارید 16 اینچی گرفته تا گردنبند مروارید بلند. گردنبند مروارید 16 اینچی کاملا به گردنتان می چسبد در واقع یک گردنبند خفت بند است.

گردنبند مروارید چند رشته نیز نوع دیگری از گردنبند مروارید است که طرفداران خود را دارد. تنوع در گردنبند مروارید به حدی است که شما می توانید یک گردنبند مروارید کاملا مناسب با استایل خود بیابید.

مروارید در رنگهای سفید، صورتی و خاکستری موجود است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع گردنبند مروارید می توانید با پخش زیوران تماس بگیرید.

گردنبند

گردنبند در طیف گسترده ای از سبک ها و مدل ها ارائه می شود. از یک زنجیر ساده گرفته تا یک گردنبند با یک الماس آبشاری بزرگ یا گردنبند با سنگهای قیمتی.

قیمت یک گردنبند به تمام المان هایی مثل جنس و نوع و مارک که در ساخت گردنبند استفاده می شود، بستگی دارد .

کلام آخر: حتما نگاهی به جعبه جواهرات خود بکنید. یک گردنبند مروارید از آن دسته از اقلامی است که حتما هر خانمی یکی از آن در جعبه جواهراتش داشته باشد.

سعی کنید گردنبندهایی را بخرید که با تیپ و استایلتان همخواهنی داشته باشد. اگر شما از آن دسته آدمهایی هستید که علاقه زیادی به تیپهای خاص و جسورانه دارید، حتما در جعبه جواهراتتان یک گردنبند با سنگهای رنگی و درشت داشته باشید و اگر تیپ ساده ای دارید بهترین انتخاب یک گردنبند ساده با یک آویز ساده و زیباست. در واقع یک گردنبند کلاسیک می تواند مناسب شما باشد.

 

       

 

 

       gardanband 1

 

                                        

                                             گردنبد نگولری برگ سفید

 

              gardanband 2  

                    

                         گردنبند نگولری تک گل

 

                          gardanband 3

 

                                                گردنبند دو زنجیر- قلب

 

               gardanband4 4

 

                               گردنبند کارتی استیل

 

 

تمامی حقوق این سایت برای گروه زیوران محفوظ میباشد
Copyright Zivaran.com © 2015