النگو | فروش عمده بدلیجات و زیروآلات - زیوران

زیورآلات ، بدلیجات ، نقره ، استیل ، تیتانیوم ، ساعت مارکدار - فروش عمده | فروش

النگو | فروش عمده بدلیجات و زیروآلات - زیوران

النگو


   النگو نوعي دستبند است كه قابليت تغيير سايز مانند دستبند هاي زنجيري را ندارد از این رو هنگام خريد النگوباید به سايز آن دقت کنید.

                                       

النگو و اندازه آن:

    دانستن اندازه النگو بسیار مهم است. ساده ترين راه براي اينكه ببينيد النگو مد نظر شما سايز درستي دارد اين است كه آن را قبل از خريد امتحان كنيد، اما اگر سايز دست خود را از قبل بدانيد می توانید خريد اينترنتي النگو نيز انجام دهيد.
برای تعیین اندازه النگو می توانید از این روش استفاده کنید: النگو بايد از استخوان انگشت شست بگذرد لذا بايد دور مچ و كمي پايين تر را اندازه بگيريد. سایز النگو شما بايد بزرگتر از عدد بدست آمده باشد، چرا كه النگوبايد به راحتي در ساعد دست حركت كند.

تك پوش:

   پیش از خرید النگو باید تصمیم بگیرید آیا مي خواهيد النگو را همراه با چندین النگو ديگر يا به صورت تك پوش استفاده کنید. اگر مي خواهيد فقط از يك النگو استفاده كنيد، تك پوش بهترين گزينه است. وقتي النگو را به صورت تكي مي اندازيد، النگوبايد ضخيم و بزرگ باشد تا بتواند به تنهايي زیبا باشد، بنابراين تك پوش هاي ضخيم و بزرگ مي توانند انتخاب مناسبي باشند.

النگوهاي جواهر نشان:

    تك پوش ممكن است هميشه هم مطابق سليقه شما نباشد، بنابراين مي توانيد از النگوهايي استفاده كنيد كه با سنگ تزيين شده اند، به اين نوع النگو ها، دستبند النگو يي نيز می گویند. سایز اين دستبند النگوها بايد كمي كوچكتر از النگوهاي ديگر باشد و همچنين نبايد به ضخامت تك پوش باشند. در اين دستبند النگوها بهتر است از سنگهاي درخشان مثل الماس و برليان و سنگهايي با رنگ روشن مانند ياقوت سرخ و ياقوت كبود استفاده شود. النگو نازك يا دستبند النگويي  با سنگهاي روشن و درخشان مي تواند بهترين گزينه براي يك خانم باشد.

النگو هاي چند تايي:    اگر شما از آن دسته افرادی هستيد كه دوست دارید از چندین النگو به صورت هم زمان استفاده می کنند، النگو هاي نازك چند تايي انتخاب خوبي براي شماست.

 

 

 

تمامی حقوق این سایت برای گروه زیوران محفوظ میباشد
Copyright Zivaran.com © 2015